تاکسی بیسیم کرمانشاه یا تاکسی اینترنتی هوشمند سامانه ای است بر اساس جدیدترین فناوری ناوبری بر پایه موقعیت یاب جهانی GPS که به صورت هوشمند ارتباط بین مسافر و نزدیکترین راننده را برقرار میکند.تاکسی بیسیم کرمانشاه کرمانشاه افتخار دارد که بر خلاف تاکسیهای هوشمند نظیر اسنپ ، تپسی و... که هیچ مسئولیتی را در قبال رانندگان خود نمیپذیرند تعهد مینماید که کلیه رانندگان فعال در این بخش دارای خودروهای مجهز و رانندگان مجرب دارای کارت شهری و مجوز حمل و نقل میباشند که یک یک آنها جوابگوی شکایات مشترکان و استفاده کنندگان محترم از تاکسی هوشمند تاکسی بیسیم کرمانشاه خواهند بود و ما افتخار میکنیم که اعلام کنیم "ما در قبال مسافرمسئول هستیم"

آموزش استفاده از اپلیکیشن تاکسی بیسیم کرمانشاه:

1-شماره موبایل خود را وارد کنید .
2- پسوردتان (رمز ورود)را( به انتخاب خودتان) وارد کنید .
3 - در صورتیکه قبلا ثبت نام کرده اید و پسوردتان را فراموش کرده اید میتوانید از این بخش پسورد جدیدی بگیرید.
4-دگمه "ورود" را بزنید.(دگمه بنفش رنگ)
در این مرحله صبر کنید تا پیامکی با عنوان" کدفعالسازی تاکسی بیسیم کرمانشاه "برای شما ارسال گردد.پس از دریافت پیامک آنرا درون برنامه تایپ کرده و وارد برنامه شوید.

در این بخش شما میتوانید با چرخیدن روی نقشه کرمانشاه همانگونه که در تصویر میبینید تاکسی های آنلاین تاکسی بیسیم کرمانشاه و موقعیت مکانی آنها را ببینید.
1- همانگونه که میبینید نرم افزار مکان شما را میخواهد که میتواند به صورت اتوماتیک توسط GPS گوشی شما انتخاب شود و یا
2- توسط قرار دادن این علامت بعلاوه سبز رنگ روی محل مورد نظر و کلیک روی آن نقطه و یا فشردن دگمه تایید موقعیت شما به نرم افزار اعلام میشود.
3- همچنین در صورتی که این امکان در موبایل شما باشد میتوانید مبدا و یا مقصدتان را با فشردن این دگمه به صورت صوتی درخواست کنید.
4-و یا با فشردن این دگمه آدرستان را تایپ کنید.
5- با فشردن این دگمه میتوانید آدرسهای منتخب خود را در نرم افزار ثبت کرده و دسترسی سریع پیدا کنید.

1- هم اکنون میتوانید توسط روشهای گفته شده مقصدتان را نیز تعیین کنید و
2- سپس دگمه تایید را بزنید.

1- صبر کنید تا نرم افزار قیمت را محاسبه کرده و نمایش دهد.
2- درصورتیکه از صحت مبدا و مقصد اطمینان دارید و قیمت تعیین شده کرایه را می پذیرید دگمه تایید را فشار دهید.

در صورت اطمینان از کلیه انتخابهایتان میتوانید پاسخ "بله" را لمس کنید. با این انتخاب اطلاعات سفر شما برای نزدیکترین راننده به شما به صورت کاملا هوشمند ارسال خواهد شد.

نشان ها و مجوزهای ما:
logo-samandehi